Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wigilia w Bolkowie

20 grudnia br. na rynku w Bolkowie odbędzie się wspólna Wigilia.

© Materiały prasowe

Jest to już kolejna impreza wigilijna organizowana przez burmistrza Bolkowa, radnych Rady Miejskiej, Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminno-Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji. Obecny burmistrz Grzegorz Kucab kontynuuje nową bolkowską tradycję corocznego spotkania wigilijnego dla mieszkańców gminy oraz ich rodzin rozpoczętą przez swojego poprzednika.

W tym roku na mieszkańców czekać będzie poczęstunek wigilijny, bajka i teatrzyk dla dzieci, wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek razem ze scholą „Uśmiech Niepokalanej” i zespołami „Echo” oraz „Lipowianie”.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.