Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Dwaj poszukiwani zatrzymani przez funkcjonariuszy z Bolkowa

10 lutego oraz 14 lutego br. w ręce funkcjonariuszy bolkowskiego komisariatu wpadli dwaj mieszkańcy powiatu jaworskiego poszukiwani na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego w Jeleniej Górze.

© Materiały prasowe / PAP

"W piątek (10 lutego br.) na ul. Kolejowej w Bolkowie, policjanci miejscowego komisariatu zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu jaworskiego, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości" - informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Z kolei we wtorek (14 lutego br.) w ręce funkcjonariuszy bolkowskiego komisariatu wpadł 36-letni mieszkaniec naszego powiatu. Obaj mężczyźni byli poszukiwani na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego w Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze.

"Ciężka i wytrwała praca zarówno funkcjonariuszy operacyjnych, nieumundurowanych i nie widocznych na ulicach, jak i tych w mundurach sprawia, iż mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpieczni na co dzień i wierzyć, że skazani przestępcy odsiedzą swoje wyroki za kratami" - dodaje asp.szt. Ewa Kluczyńska.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Somsiad
Somsiad27 lutego 2023 o 15:49
I dobrze
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.