Dwaj poszukiwani zatrzymani przez funkcjonariuszy z Bolkowa
10 lutego oraz 14 lutego br. w ręce funkcjonariuszy bolkowskiego komisariatu wpadli dwaj mieszkańcy powiatu jaworskiego poszukiwani na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego w Jeleniej Górze.
"W piątek (10 lutego br.) na ul. Kolejowej w Bolkowie, policjanci miejscowego komisariatu zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu jaworskiego, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości" - informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.
Z kolei we wtorek (14 lutego br.) w ręce funkcjonariuszy bolkowskiego komisariatu wpadł 36-letni mieszkaniec naszego powiatu. Obaj mężczyźni byli poszukiwani na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego w Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze.
"Ciężka i wytrwała praca zarówno funkcjonariuszy operacyjnych, nieumundurowanych i nie widocznych na ulicach, jak i tych w mundurach sprawia, iż mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpieczni na co dzień i wierzyć, że skazani przestępcy odsiedzą swoje wyroki za kratami" - dodaje asp.szt. Ewa Kluczyńska.
Zobacz także
Dachowanie na S3 na wysokości Legnicy
Komentarze (1)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Reklama
Najczęściej komentowane
Ostatnie opinie
Janusz Masakra
5 kwietniaChciał skoczyć z dachu. Pomogli policyjni negocjatorzy
Somsiad I dobrze
27 lutegoDwaj poszukiwani zatrzymani przez funkcjonariuszy z Bolkowa
Ostatnia jego kadencja Ostatnia jego kadencja
10 wrześniaGrzegorz Kucab: Gmina Bolków ma ogromny potencjał