Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Chciał skoczyć z dachu. Pomogli policyjni negocjatorzy

We wtorek po godzinie 9:00 w Bolkowie 37-letni mężczyzna wyszedł na dach trzypiętrowej kamienicy i groził popełnieniem samobójstwa. Policyjna pomoc przyszła w porę - podaje Komenda Powiatowa Policji w Jaworze.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze we wtorek po godzinie 9:00 otrzymał zgłoszenie od jednej z mieszkanek Bolkowa, że jej 37-letni syn zamknął się w pokoju i grozi popełnieniem samobójstwa.

"Funkcjonariusze z bolkowskiego komisariatu niezwłocznie udali się na miejsce interwencji. Pomimo pukania policjantów do drzwi pokoju, nikt ich nie otwierał. Policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do pomieszczenia. Kiedy mundurowi otworzyli drzwi okazało się, że 37-latek wyszedł przez okno na dach trzypiętrowej kamienicy i groził popełnieniem samobójstwa" - informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Policjanci zabezpieczyli teren, uniemożliwiając tym samym dostęp osobom postronnym. Na miejsce przyjechali również strażacy ze specjalnym sprzętem, a także karetka pogotowia. Dyżurny natomiast podjął decyzję o powiadomieniu policyjnych negocjatorów z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

"Interwencja zakończyła się sukcesem. Po kilkunastu godzinach rozmowy z policyjnymi negocjatorami 37-latek zrezygnował z zamiaru. Mężczyzna uspokoił się i zszedł z dachu. Roztrzęsiony mieszkaniec Bolkowa trafił pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego, która zdecydowała o konieczności odwiezienia go do szpitala" - dodaje policjantka.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Janusz
Janusz5 kwietnia o 09:14
Masakra
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.