Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Był poszukiwany. Wpadł podczas interwencji domowej

Mężczyzna wcześniej skazany za znęcanie się nad żoną miał zakaz zbliżania się do niej. Mimo to przyszedł do mieszkania kobiety i wszczął awanturę. Podczas interwencji okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / PAP

W piątek do oficera dyżurnego jaworskiej policji zadzwoniła mieszkanka powiatu jaworskiego z prośbą o pomoc, ponieważ jej mąż, który był skazany za znęcanie się nad nią, nie chciał opuścić jej mieszkania. Na miejsce natychmiast została wysłana załoga patrolowo-interwencyjna.

"Bolkowscy policjanci ustalili, że zgodnie z wyrokiem sądu 50-latek miał zakaz zbliżania się do swojej żony. Mimo to, mężczyzna przyszedł do jej domu i zachowywał się wobec kobiety agresywnie - awanturował się i wyzywał ją" - informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Podczas sprawdzania danych agresora w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jest on osobą poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze.

"Funkcjonariusze zatrzymali 50-latka, który trafił już do zakładu karnego. Mężczyzna usłyszy wkrótce zarzut naruszenia zakazu sądowego. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności" - dodaje policjantka.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.