Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Kucab: od wtorku przebywam na kwarantannie

Moi drodzy, chciałbym Was poinformować, że od wtorku przebywam na kwarantannie, ponieważ jeden z członków mojej rodziny ma pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2 - napisał na Facebooku burmistrza Bolkowa Grzegorz Kucab.

© Paweł Sasiela

"Niestety nawet stosowanie się do reżimu sanitarnego nie zawsze uchroni nas w 100% przed zakażeniem" - czytamy we wpisie burmistrza na Facebooku.

Grzegorz Kucab zaznaczył, że czuje się dobrze i pracuje zdalnie. "W związku z tym, że czuję się dobrze i nie mam objawów chorobowych pracuję zdalnie" - napisał. Dodał, że jest "w stałym kontakcie z zespołem Urzędu Miejskiego oraz na bieżąco ze sprawami gminy".

"Całe szczęście pracy mam na tyle, że nie mogę narzekać na nudę" - napisał Kucab. "Planowanie  budżetu na 2021 r., zakupy  i inwestycje gminne w toku, zbliżająca się sesja Rady Miejskiej, przygotowania do sezonu zimowego i nadchodzących Świąt" - wskazał.

Kwarantanna burmistrza Bolkowa zakończy się 2 grudnia.

W gminie Bolków wykryto do tej pory łącznie 145 przypadków zakażenia koronawirusem. Aktualnie zakażone są 94 osoby, 44 osoby wyzdrowiały, a 7 osób zmarło.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Pacjent
Pacjent20 listopada 2020 o 23:49
Temu zapracowanemu Panu pewnie zostanie kac moralny po teloporadzie we wtorek
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.