Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Koronawirus w bolkowskiej Szkole Podstawowej; jedna klasa na zdalnym nauczaniu

W związku z pojawieniem się w szkole przypadków zakażenia wirusem Covid-19, jedna klasa przeszła na zdalne nauczanie - poinformował w czwartek na Facebooku burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, przekazując informację od dyrektor szkoły.

© Materiały prasowe / PAP

Burmistrz Kucab zaznaczył, że na zdalne nauczanie przeszła jedna klasa Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. Powodem jest - jak dodał - pojawienie się w szkole "przypadków zakażenia wirusem Covid-19".

"Bardzo proszę o bezwzględne zachowanie zasad higieny, odstępu społecznego i noszenia maseczek" - dodał burmistrz.

Sanepid monitoruje sytuację w szkole.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Gość
Gość15 października 2020 o 15:10
Właśnie widać to przesteganie na jaworskiej kolo sklepu livio rano panowie sobie pod nim piwkuja pala to samo w godzinach popołudniowych gdzie policja się pytam?? Dlaczego żadna z ekspedientek nie reaguje??
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.