Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

DUW: 12 nowych zakażeń Covid-19 w powiecie jaworskim - to najwięcej zakażeń od początku epidemii

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 12 osób w powiecie jaworskim – podał w czwartek Dolnośląski Urząd Wojewódzki. To najwięcej dobowych zakażeń w regionie od początku epidemii.

© Materiały prasowe / PAP

Do tej pory najwyższy dzienny bilans zakażeń w powiecie jaworskim zanotowano 22 września. Wtedy DUW przekazał raport o kolejnych 8 zdiagnozowanych chorych na Covid-19. Pięciokrotnie informowano o 5 nowych zakażeniach.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaworze poinformowała w czwartek, że w powiecie jaworskim są 43 aktywne przypadki Covid-19.

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 91 osób. Według ostatnich danych wyzdrowiało już 46 osób, a 2 zmarły.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.