Logo Bolkow24h.pl
Reklama

25 maja odbędą się Zawody Pumptrack w Mysłowie

Zawody rowerowe na pumptracku w Mysłowie odbędą się 25 maja. Będą też warsztaty technik jazdy na rowerze i rolkach prowadzone przez miłośników sportów ekstremalnych. Zapisy będą prowadzone w dniu wydarzenia.

© Materiały prasowe / Facebook / Powiat Jaworski

Gospodarzami wydarzenia będą LZS Lipa oraz KGW "Aktywni Lipowianie" we współpracy z Fundacją Kult z Wrocławia. Zapisy na zawody będą możliwe w dniu wydarzenia.

Oprócz emocjonujących zawodów, będą również warsztaty z techniki jazdy na rowerach i rolkach. Cenne wskazówki i triki przekażą miłośnicy sportów ekstremalnych z "Akademia Rolek Gorilla" i "Gravity Skateshop".

Program imprezy:

  • 11.00 - warsztaty z techniki jazdy na rowerze
  • 12.00 - start zawodów (5 kategorii: 8-12; 12-18; dorośli) - pierwsza seria
  • 14.00 - start drugiej serii zawodów
  • 15.00 - rozdanie nagród + dalsze treningi
  • 16.00 - Zakończenie imprezy

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.