Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Geoparkowe Wieczorki: Zamek Bolków - historia i nowe odkrycia

Wracają Geoparkowe Wieczorki. O historii bolkowskiego zamku i nowych odkryciach 22 maja o godz. 17.00 w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej opowie Magdalena Sawicka.

© Materiały prasowe

"Muzeum Zamek Bolków to kilkaset lat fascynującej historii. W tamtym roku prowadzone były badania archeologiczne, "znaleziono" prawdopodobnie najstarsze okno w Polsce, fundamenty nieznanego dotąd budynku i piękne kafle z pieca. To tylko część znalezionych skarbów, co najważniejsze to nie koniec, w tym roku naukowcy będą kontynuować prace" - informują organizatorzy wydarzenia.

O nowych i planowanych badaniach, ale przede wszystkim o tym niesamowitym zabytku opowie Wam Magdalena Sawicka - na co dzień w nim pracująca.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.