Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Polsko-Czeski Rajd Pieszy „Po drodze z Interregiem” już w sobotę w Szklarskiej Porębie!

Województwo Dolnośląskie wraz z Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz czeskimi Krajami: Libereckim, Hradeckim i Pardubickim zapraszają do udziału w Polsko-Czeskim Rajdzie Pieszym „PO DRODZE Z INTERREGIEM”.

© Materiały prasowe / DPIN

Rajd odbędzie się 18 maja na terenie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka w urokliwej Szklarskiej Porębie.

Rajd obejmować będzie 2 trasy do wyboru: dla rodzin z dziećmi oraz zapalonych piechurów. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiet startowy, butelkę wody, lunchbox, dyplom oraz atrakcyjne gadżety. Po zakończeniu trasy zostanie zorganizowane integracyjne polsko-czeskie ognisko. A wszystko to zupełnie bezpłatnie!

Podczas rajdu będzie można się także zapoznać z ofertą turystyczną pogranicza polsko-czeskiego, dowiedzieć się, czym jest Interreg Czechy – Polska i jak korzystać z jego efektów. Dodatkowo przewidziano atrakcje dla całej rodziny, takie jak fotobudka, koło fortuny z nagrodami oraz kolorowanki i inne konkursy dla dzieci.

Na Rajd Pieszy obowiązują zapisy:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9559

Liczba uczestników jest ograniczona tylko do 150 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 8:30-10:00, każdy uczestnik musi odebrać numer startowy oraz informator.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.