Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
allatonce.pl - sklep internetowy

(FILM, FOTO) Grzegorz Kucab objął urząd burmistrza

Grzegorz Kucab podczas listopadowej sesji Rady Miejskiej w Bolkowie złożył ślubowanie i objął urząd burmistrza.

Komentarze (17)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Widz
Widz22 listopada 2018 o 20:49
Dość dużo osób zmieniło szybko poglądy. Na zdjęciach widać duet z OSP Bolków, "panowie byli zapunktować". A na FB OSP Kaczorów który jeszcze niedawno bronili jak lwy burmistrza Wrońskiego w dzień ślubowania zmienili poglądy i liczą na współpracę.
Lubię to! 1
i dobrze
i dobrzeWidz23 listopada 2018 o 08:48
Skończyła sie kampania i czas zacząć współpracę dla dobra gminy i jej mieszkańców. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Lubię to! 3
lwow
lwowWidz23 listopada 2018 o 10:31
Członkowie OSP raczej nie są politykami, i jak sądzę- popierają osoby które mogą im coś zaoferować np. potrzebny sprzęt . Zatem proszę się nie dziwić obecności członków OSP na uroczystości zaprzysiężenia nowych władz gminy. Byłoby dziwne gdyby ich nie było. Dla mnie dziwnym jest szybka zmiana poglądów przez niektórych radnych wraz ze zmianą burmistrza.
Lubię to! 2
Do widza.
Do widza.Widz24 listopada 2018 o 08:32
Jak tu komuś nie dołożyć, przecież to byłby dzień  stracony. Wychodzi prawdziwa natura ,, polaczka", dlatego tak Nas na Świeci nie lubią.
Lubię to! 0
Radoslaw
RadoslawWidz26 listopada 2018 o 21:57
Tak sluszne stwierdzenie, co do nie nalezy tutaj uzywac nazwy OSP bo to obraża prawdziwych strazakow OSP ,to ten duet odpowiedzialny jest za upadek ochrony przeciwpozarowej w miescie Bolkow, to ten uklad doprowadzil to tego ze dzisiaj do jodzi do takich absurdow ze OSP Roxhowice, wiejska OSP zabezpecza gmine i miasto 
Lubię to! 1
lwow
lwow21 listopada 2018 o 18:54
Starostą jaworskim została P. Aneta Kucharzyk, a v-ce starostą P. Laskowski . Przewodniczącym rady powiatu ponownie wybrano P. Sadowskiego z Bolkowa.
Jak już pisałem wcześniej , wybór P. Kucharzyk to dobry prognostyk dla władz Bolkowa. Po prostu jest to osoba kontaktowa, miła, uprzejma, zatem i rozmowa z Nią to przyjemność. No i lubi Bolków. Jest protegowaną poseł Witek, która na 1 sesji rady w Bolkowie zadeklarowała wszelką pomoc dla Bolkowa. Stąd moje nadzieje związane ze współpracą na linii Bolków - Jawor. Trochę mnie niepokoi osoba v-ce starosty, ale czas pokaże czy mam rację.
Lubię to! 1
j23
j23lwow24 listopada 2018 o 15:47
oj oj oby nie byl potraktowany tak jak on potraktowal swojego zastepce
Lubię to! 0
lwow
lwowj2326 listopada 2018 o 10:15
Nich za odpowiedż posłużą strofy wiersza :

O! Panie, Panie! ze zgrozą świata
Okropne dzieje przyniósł nam czas,
Syn zabił matkę, brat zabił brata,
Mnóstwo Kainów jest pośród nas.
Ależ, o Panie! oni niewinni,
Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
Inni szatani byli tam czynni;
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!
 
Lubię to! 1
lwow
lwow20 listopada 2018 o 10:52
Wielki afront nowemu burmistrzowi zrobili dotychczasowi włodarze gminy, panowie Wroński i Machynia. Po prostu nie przybyli na uroczystość ślubowania nowego burmistrza i nowej rady. Świadczy to o ich małostkowości i zaślepieniu władzą. Przegrać z klasą to cecha ludzi mądrych, przecież stanowisko nie jest przypisane do nazwiska, a oni tak to potraktowali. W dodatku nauczyciele.... czego oni będą uczyć młodych ludzi ? jaki dają przykład ? ? Wielki wstyd panowie była władza !
Lubię to! 5
mieszkaniec
mieszkanieclwow21 listopada 2018 o 10:03
święte słowa szanowny Panie "lwow"
Lubię to! 4
Bolkowianin
Bolkowianin20 listopada 2018 o 07:21
Pierwszą rzecz jaką musi zmienić nowy pan burmistrz ,to wystrój sali obrad Rady Miejskiej bo wygląda to jak za komuny z lat 80 ,ale jaki pan taki dom 
Lubię to! 4
wyzwania
wyzwaniaBolkowianin20 listopada 2018 o 14:16
duża rzeczy musi zmienić, bo urząd i gmina muszą odzyskac swój blask
Lubię to! 4
mieszkaniec
mieszkaniec19 listopada 2018 o 23:34
Powodzenia Panie Grzegorzu!
Lubię to! 3
ryno
ryno19 listopada 2018 o 21:42
pierwszą osoboą jak piszesz wrona był sołtys z mojej wsi , ha jak szybko zaponiał o opoce
Lubię to! 0
Mało Miasteczkowy
Mało Miasteczkowy19 listopada 2018 o 18:47
Kto został zastępca Burmistrza? 😀
Lubię to! 1
git
gitMało Miasteczkowy20 listopada 2018 o 17:25
właściwy człowiek
Lubię to! 3
Wrona
Wrona19 listopada 2018 o 18:40
Widać ile osób ma wiele twarzy. Postanowili zjawić się dziś by oficjalnie zapunktować, gdzie przez całą kampanię robili Panu Grześkowi pod górkę. Nie wstyd Wam?
Lubię to! 8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.