(FOTO) Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami
Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami

5 grudnia 2018 r. burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab zorganizował spotkanie z mieszkańcami Bolkowa dotyczące organizacji ruchu drogowego podczas rewitalizacji płyty rynku.

© bolkow24h.pl

Spotkanie odbyło się w sali Gminno-Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Bolkowie, a uczestniczyli w nim: mieszkańcy gminy Bolków oraz burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, zastępca burmistrza Krzysztof Andrzejewski, kierownik budowy Sylwester Słabaszewski i kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Bolkowie Radosław Łukasiński.

Mieszkańcy mieli dużo pytań związanych nie tylko z ruchem drogowym, ale także i z przenoszeniem pomnika z rynku na cmentarz, z wycinką drzew, które rosły na klombach oraz na temat dostaw towarów do sklepów znajdujących się w rynku. W szczególności najwięcej pytań o pomnik „Bohaterom poległym za wolność narodów” mieli członkowie SLD.

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Bolkowianin
BolkowianinWczoraj o 07:56
Niech ktoś przypomni komu tem pomnik postawiono?
Lubię to! 0
Czarny
Czarny7 grudnia o 08:59
Zakazać czerwonym mówić! Zdrajcy narodu. Nie zapominamy, nie będzie drugiego rozdania!
 
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.