(FILM,FOTO) Radni złożyli ślubowanie. Jacek Płaszewski przewodniczącym Rady Miejskiej w Bolkowie
Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FILM,FOTO) Radni złożyli ślubowanie. Jacek Płaszewski przewodniczącym Rady Miejskiej w Bolkowie

Podczas pierwszej w nowej kadencji sesji Rady Miejskiej w Bolkowie rajcowie złożyli ślubowania. Następnie wybrano przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącą rady.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.