Logo Bolkow24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych

Konkurs fotograficzny - „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie”

Trwa konkurs fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna w obiektywie” ogłoszony przez burmistrza Bolkowa.

© Pawe?? Sasiela

W konkursowych pracach należy ukazać architekturę, krajobraz, przyrodę lub wydarzenia kulturalne w Gminie Bolków. Konkurs trwa do 11 lutego 2019 r. do godz. 15:00. Wyniki ogłoszone zostaną do 18 lutego 2019 r. na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bolkowie (www.bolkow.pl).

Uczestnikami mogą być zarówno osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie w wieku 12-17 lat (za zgodą opiekuna prawnego), spełniające warunki regulaminu. Osoby, które posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych, w tym osoby niepełnoletnie, mogą wziąć udział w konkursie za pisemną zgodą przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego. Udziału w konkursie nie mogą brać osoby zajmujące się profesjonalnie fotografiką.

Fotografie dostarczyć można pocztą bądź osobiście na adres Urząd Miejski w Bolkowie; ul. Rynek 1, 59-420 Bolków z dopiskiem Konkurs fotograficzny. W zamkniętej kopercie należy oprócz płyty CD lub DVD z nagranymi fotografiami konkursowymi dołączyć, własnoręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy, oświadczenie uczestnika konkursu oraz klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych. W przypadku osób niepełnoletnich, należy dołączyć oświadczenie rodzica, prawnego opiekuna.

Zgłoszone do konkursu fotografie muszą być zapisane w formacie JPG w jakości pozwalającej na wydruk wielkoformatowy do formatu A0 przy rozdzielczości (72 DPI) oraz wydruk A4 (300 DPI). Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 fotografie w ramach całego konkursu, w tym
każda w dwóch wersjach kolorystycznych (pełny kolor + sepia). 

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.