Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FOTO) Za nami majówka w Rochu

Koncerty rockowe, giga gacie, alkogogle i bańki mydlane - te i inne atrakcje czekały na małych i dużych podczas Rochowej Majówki z Jadłem i Chmielem w Nowych Rochowicach koło Bolkowa.

© Materiały prasowe

Wstęp był wolny. Zaprosiła karczma Jadło i Chmiel na terenie browaru Roch na trasie do Jeleniej Góry.

Impreza rozpoczęła się festiwalem baniek mydlanych, a zakończyła - koncertami rockowymi grup Locus z Piławy Dolnej oraz Intruder z Jawora.

A już w najbliższy weekend (11-12 maja) karczma zaprasza w godz. 12.00-18.00 na charytatywną imprezę Razem dla Fabianka - na podobne atrakcje, ale i na koncert rockowy kapeli Zespół Wychowawczy aż z Ząbkowic Śląskich!

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.