Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Jaki los czeka Piast Bolków?

Przyszłość Piasta Bolków, występującego w A klasie, stoi pod dużym znakiem zapytania. Bolkowski klub prawdopodobnie przestanie istnieć. Ostateczna decyzja ma zapaść jutro na spotkaniu zarządu.

Piast Bolków w sparingu z Kuźnią Jawor © Paweł Sasiela

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prezez Piasta Bolków Jerzy Krzewiniak podał się do dymisji. Zagrożone jest więc istnienie klubu.

Sytuacja ma zostać wyjaśniona we wtorek, podczas spotkania zarządu. Jednak na chwilę obecną nie wygląda ona kolorowo dla spadkowicza z jeleniogórskiej okręgówki.

My nie uważamy, my wiemy, że obecna władza nas nie wspiera, a wręcz jest przeciwko nam, ale ktoś kiedyś ich rozliczy – powiedział wiceprezes Robert Koszela.

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wlodi
Wlodi19 sierpnia o 14:49
Zamkniecie
Lubię to! 1
Wielebny
Wielebny28 lipca o 20:07
Brawo dla nowej władzy
Lubię to! 3
Z akademii
Z akademii22 lipca o 17:53
Płacz niczym nie uzasadniony. Zapytajcie innych drużyn A-klasy czy też by nie wyżyly za 35 tys. Złotych polskich. 
nie przesadzaj cię. 
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.