Logo Bolkow24h.pl
Reklama

IV Bieg z Zamkiem w tle

Weź udział w „IV Biegu z Zamkiem w tle”. Impreza sportowa odbędzie się 6 października 2019 r. Zapisy trwają do 30 września. Limit uczestników jest ograniczony.

© Materiały prasowe / UM BolkĂłw

  • Miejsce imprezy: Bolków, parking pod Zamkiem
  • Rozpoczęcie biegu: 6.10.2019 12:00
  • Dystans: 2 km i 10 km, 2 km dla samorządowców
  • Trasa: bieg odbędzie się ulicami i utwardzonymi ścieżkami miasta
  • Wpisowe: 25 zł lub 50 zł w dniu imprezy
  • Limit uczestników: 200 osób

Zapisz się

Każdy uczestnik biegu będzie mógł zwiedzić Zamek Bolków za darmo.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.