Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

ZSiP w Bolkowie nadal dysponuje wolnymi miejscami

W Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie do klas pierwszych techników zakwalifikowano 90 kandydatów. W szkole są jeszcze wolne miejsca.

© Materiały prasowe

W Powiecie Jaworskim w czerwcu br. szkołę podstawową ukończyło 439 absolwentów, a gimnazjum 368. Powiat, jako organ prowadzący szkoły ponadpodstawowe, przygotował 33 oddziały klas pierwszych, czyli ponad 900 miejsc.

Do dnia 16 lipca komisja rekrutacyjna w I LO w Jaworze zakwalifikowała do klas pierwszych łącznie 224 kandydatów. Nie przyjęto 10 osób z powodu braku kompletu dokumentów.

W Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na listach zakwalifikowanych do klas pierwszych znalazło się 288 kandydatów do techników oraz 138 osób do branżowej szkoły I-go stopnia. Natomiast w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie do klas pierwszych techników zakwalifikowano 90 kandydatów.

W wymienionych szkołach są jeszcze wolne miejsca, najwięcej jest ich w ZSiP w Bolkowie i w LO w Jaworze.

Zgodnie z zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty absolwenci Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do 24 lipca mogą składać oryginały dokumentów. 25 lipca ogłoszone zostaną listy przyjętych do szkół ponadpodstawowych.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.