Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Zdewastowane rośliny na Wzgórzu Ryszarda; nagroda za pomoc w znalezieniu sprawcy

Na Wzgórzu Ryszarda wzdłuż alei lipowej nieznany sprawca dokonał okropnego czynu. Ktoś ukradł paliki, dewastując przy tym rośliny - podał w czwartek burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab i poinformował o nagrodzie za pomoc w znalezieniu sprawcy.

© bolkow24h.pl

Na miejscu znaleziono w przydrożnym rowie kilka pozostawionych „na później” palików, znaleziono też nóż, którym nieumiejętnie porozcinano wzmocnienia łączące drzewa z palikami – czytamy w facebookowym poście burmistrza Bolkowa.

"Jest to niedopuszczalne zachowanie i tym samym apeluję do wszystkich osób o jakiekolwiek informacje związane z tym wydarzeniem" - pisze Grzegorz Kucab i dodaje, że ufunduje "nagrodę z własnych pieniędzy osobie, która pomoże znaleźć sprawcę tego przestępstwa".

🚨 🔊 Z przykrością informuję, że dzisiejszej nocy na Wzgórzu Ryszarda wzdłuż alei lipowej nieznany sprawca dokonał...

Opublikowany przez Burmistrza Bolkowę Grzegorza Kucaba Czwartek, 2 kwietnia 2020

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.