Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Kucab: obniżę do 50% stawki czynszu najmu komunalnych lokali użytkowych

Wychodząc naprzeciw niezwykle trudnej sytuacji, w której znaleźliśmy się jako społeczeństwo zdecydowałem, że obniżę do 50% stawki czynszu najmu komunalnych lokali użytkowych - zadeklarował w poniedziałek burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab.

© Paweł Sasiela

Obniżenie stawek nastąpi na wniosek najemcy, który musi być umotywowany trudną sytuacją życiową spowodowaną stanem epidemii – dodaje burmistrz Bolkowa.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 757413213 wew. 39.

Wnioski należy składać do 10 dnia każdego miesiąca.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.