Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Dezynfekcja przystanków autobusowych w gminie

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolkowie przeprowadził dezynfekcję przystanków autobusowych na terenie naszej gminy - poinformował w piątek wieczorem burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / UM Legnica

Burmistrz Bolkowa zaznaczył, że "odkażone zostały wiaty, ławki, gabloty a także teren wokół przystanków".

Analizując na bieżąco sytuację na świecie, komunikaty WHO oraz GIS, dostosowuję i podejmuję wszelkie możliwe działania, pozostając w głębokim przekonaniu, że chociaż w najmniejszym stopniu przyczynimy się do opanowania tej niespotykanej dotąd sytuacji jaką jest stan epidemii – dodał Kucab.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.