Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FILM) Sadowski podziękował za maseczki dla rady powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu Jaworskiego Roman Sadowski podziękował paniom z Bolkowa, które zaangażowały się w szycie maseczek ochronnych. Część z nich dotarła do powiatowych radnych za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Bolkowie.

© Paweł Sasiela

Za pośrednictwem Urzędu Miejskiego w Bolkowie otrzymałem partie (maseczek ochronnych - bolkow24h.pl) dla radnych powiatu. I także w ich imieniu serdecznie i gorąco za tę życzliwość i uprzejmość dziękuję – powiedział Roman Sadowski, kierując podziękowania do mieszkańców Bolkowa, którzy włączyli się w akcję szycia maseczek.

Szczególne podziękowania dla Pani Anny Krawczuk oraz Pani Haliny Strzesak z zakładu krawieckiego HANUŚ – dodał burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.