Logo Bolkow24h.pl
Baltic Home

Szukamy osoby do pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku redaktor - fotoreporter. Chcesz pracować jako dziennikarz? Interesujesz się aktualnymi zagadnieniami politycznymi i społecznymi? Zapraszamy do kontaktu.

© Paweł Sasiela

Miejsce pracy: Bolków (powiat jaworski i okolice)

Jeśli:
- chcesz pracować jako dziennikarz
- interesujesz się aktualnymi zagadnieniami politycznymi i społecznymi
- cechuje cię dobra organizacja, kreatywność i dokładność
to znaczy, że pasujesz do naszego zespołu - prześlij nam swoje CV, chętnie Cię poznamy.

Zadania:
- tworzenie i wprowadzanie artykułów, relacji z wydarzeń, wywiadów do serwisu internetowego (za pomocą systemu zarządzania treścią - CMS)
- przeprowadzanie wywiadów i ankiet wśród mieszkańców
- współtworzenie akcji zwiększających atrakcyjność serwisu i jego oglądalność
- dbałość o promowanie publikowanych treści w innych portalach - w tym społecznościowych
- udział w konferencjach prasowych / wyjazdach dziennikarskich

Wymagania:
- ogólna wiedza o bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych z Bolkowa (i okolic)
- wykształcenie średnie
- wysoka komunikatywność
- kreatywność i pomysłowość
- umiejętność jasnego, precyzyjnego wyrażania myśli w formie pisemnej, redagowanie tekstów
- mile widziana osoba bezpartyjna

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- narzędzia pracy

Kandydatów mogących pochwalić się opublikowanymi już tekstami o tematyce politycznej prosimy o załączenie nie więcej niż 3 wybranych tekstów.

W ofertach prosimy podać numer telefonu do kontaktu oraz zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Praca redaktor - fotoreporter".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Komentarze (0)

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Ostatnie opinie

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.