Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Ewakuacja centrum Bolkowa

Na rynku w Bolkowie służby ratunkowe ewakuują mieszkańców z kilku budynków. Prawdopodobnie przyczyną jest ulatniający się gaz.

© bolkow24h.pl

W Bolkowie doszło prawdopodobnie do uszkodzenia rury z gazem, która przebiega pod remontowaną drogą w rynku. Na miejscu najpierw pojawiło się pogotowie gazowe, następnie kilka wozów straży pożarnej i policja.

Ewakuowani są mieszkańcy kilku okolicznych budynków, którzy mają mieć zapewniony tymczasowy nocleg.

Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Zzs
Zzs1 października 2018 o 21:43
Noclegi w hotelu na Sienkiewicza GRATIS
Lubię to! 2
Gazownia?
Gazownia?1 października 2018 o 21:13
Na miejscu pojawiła się gazownia? Chłopaki z Sienkiewicza nigdzie się nie ruszali
Lubię to! 3
hehesznik
hehesznik1 października 2018 o 20:40
szkoda ze nie ***
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.