Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sztafetowe biegi przełajowe za nami

Na początku października odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Zawody rozgrywały się w Parku Miejskim, a wzięły w nich udział szkoły podstawowe i średnie z powiatu jaworskiego.

© Materiały prasowe / 1 LO w Jaworze

Uczestnicy przybyli na miejsce wcześnie rano. Pogoda dopisywała. Biegacze zostali podzieleni według kategorii wiekowych; na linię startu zgłosiły się trzy szkoły podstawowe i dwie średnie. Atmosfera była niezwykle ciepła, a młodzi sportowcy zaangażowali się w rywalizację.

W kategorii szkół podstawowych triumfowała Szkoła Podstawowa z Bolkowa. O pozostałe miejsca rywalizowały Szkoła Podstawowa nr 1 z Jawora, Szkoła Podstawowa z Budziszowa Wielkiego oraz Szkoła Podstawowa z Wądroża Wielkiego.

W kolejnej kategorii startowali uczniowie szkół średnich. Do ostatniej chwili czekano na rozstrzygnięcie, w którym wygrane przypadły dwóm szkołom. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze, II miejsce PCKZiU, a w kategorii chłopców na pierwszej pozycji uplasowało się PCKZiU, a na drugiej I LO.

Po sportowych zmaganiach najlepsi zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.