Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Punkt ładowania pojazdów elektrycznych w Bolkowie

W Bolkowie przy ul. Szpitalnej powstaje punkt ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestycja realizowana jest w ramach rozbudowy ogólnodostępnej infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestorem jest Tauron Dystrybucja SA.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe

Bolków idzie z duchem czasu, zarówno mieszkańcy, jak i turyści odwiedzający naszą gminę będą mogli skorzystać z tego ekologicznego rozwiązania – skomentował burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab. – Lokalizacja została ustalona w taki sposób, żeby czas potrzebny na ładowanie samochodu można było wykorzystać na zwiedzanie rynku lub wypicie kawy w okolicznych restauracjach/kawiarniach – podsumował włodarz Bolkowa.

Miejsca parkingowe są przeznaczone wyłącznie dla samochodów elektrycznych na czas ich ładowania.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.