Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Nocny pożar w Kaczorowie

W nocy doszło do pożaru w Kaczorowie. Budynek zapalił się od komina.

© OSP KSRG Kaczorów

Na miejscu pojawiły się jednostki z PSP Jawor, PSP Jelenia Góra, OSP KSRG Kaczorów, OSP KSRG Stare Rochowice. Informację otrzymaliśmy od Czytelnika.

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Beata
Beata21 maja o 11:22
Temat dotyczy pozaru, a wy sie rozpisujecie o blocie na ulicy robotniczej, przepraszam o bagnie w urzedzie miejskim i rozjezdzonych drogach w dolnej czesci bolkowa, a za chwile ktos zapyta czy to nie wina prywatnej jak to sie teraz na nowo nazywa jednostki pomocniczo gasniczej bolkow. 
Lubię to! 0
ORembisz77
ORembisz77Beata22 maja o 09:14
Właśnie taka jest funkcja komentarzy. No chyba, że bolkowianie to ameby (zarówno internetowe jak i umyslowe) godzą się na wszytsko a decyzje podejmują stadnie  ???
Lubię to! 1
lwow
lwowBeata22 maja o 16:35
Szanowna Pani Beato. Pomińmy moją krytykę , pozostańmy przy meritum: którędy dojedzie straż do Wierzchosławiczek? Oczywiście przez Stare Rochowice, a dalej polną drogą. która po deszczach róznie wygląda. Nie zauważyłem tu wpisu o bagnie w UM, a tym bardziej krytyki jednostki SP, zatem proszę nie konfabulować.
Czytanie ze zrozumieniem to jak widzę spora sztuka. kłaniam się
dj
Lubię to! 1
Bolkinka
Bolkinka15 maja o 22:51
Czemu strona bolkow.pl nie działa kolejny dzień?? Za co ja płacę podatki??
Lubię to! 2
lwow
lwowBolkinka17 maja o 11:54
Witam, pozdrawiam, . mam jednak inne pytanie, pośrednie : mianowicie , jak dojedzie straż pożarna. pogotowie ratunkowe, nie wyłączając mieszkańców do Wierzchosławiczek. obecnie odciętych od świata ?
Czy w obecnym UMiG pracują ludzie bez wyobrażni, czy może bezmózgowcy. Czy budowa obwodnicy ma oznaczać klęskę dla mieszkańców? Czy Pan Burmistrz Kucab wie jak wygląda obecnie droga łącząca ul. Robotniczą z ul . Rycerską , którą codziennie przejeżdżają tiry z piachem ? Bardzo wątpię, i tu muszę się przyznać do błędu : w kampanii wyborczej starałem się pomóc Panu Kucabowi, jednak dziś , po tym co widzę, zastanowił bym się. Zwłaszcza po posiedzeniach naszych kochanych Rajców. Proszę się nie obrażać, ale mam wrażenie że Bolków obniżył loty......
kłaniam się, lwow
Lubię to! 1
Andrzej Stroczynski
Andrzej Stroczynskilwow17 maja o 17:24
Kłaniam się panie Janie. Niestety muszę lekko stanąć w obronie P.Grzegorza. Otóż to którędy i jak jeżdżą tiry zaopatrujące budowę jest wyłącznie sprawa wykonawcy. A jak można zobaczyc na przykładzie budowy obwodnicy wykonawca ma wszystko i wszystkich gdzieś. Owszem przydałoby się,ażeby gmina przytemperowala wykonawcę. Pozdrawiam A.S
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.