Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: w poniedziałek i niedzielę w sumie 43 przypadki Covid-19 w powiecie jaworskim

W powiecie jaworskim zdiagnozowano 43 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych w poniedziałek i niedzielę.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 13 osób z powiatu jaworskiego – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 35 testów. Kwarantanną objętych jest 457 osób. W niedzielę resort informował o 30 przypadkach Covid-19 w regionie.

Do tej pory w powiecie jaworskim, od czasu wykrycia pierwszego przypadku w kwietniu 2020 r., zdiagnozowano 2 223 przypadki zakażenia koronawirusem, a 74 chorych zmarło.

W powiecie jaworskim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 5 246 osób, a 2 394 osoby zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 7 640 szczepień.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Do 9 kwietnia w całej Polsce obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościOstatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.