Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
allatonce.pl - sklep internetowy

(FILM) Elżbieta Witek w europarlamencie?

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej poseł Elżbieta Witek zapytana została o start do Parlamentu Europejskiego.

Spekuluje się, iż jaworzanka może otrzymać trzecie miejsce na liście Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

lwow
lwow27 lutego 2019 o 19:32
Jest to bardzo prawdopodobne, ale jeżeli tak się stanie to mieszkańcy powiatu Jawor nie będą mieli swojego posła w naszym parlamencie. Nie jest to powód do radości, bo chociaż nie wszyscy muszą Ją kochać. to jednak muszą doceniać to, co dla naszego powiatu zrobiła. Bolków jako gmina nie odczuł bezpośrednio opieki Pani poseł, ale Jawor już tak, a to i dla bolkowian jest korzystne. Myślę że szkoda byłoby utracić tak dobrego posła. ale skoro podejmie decyzję o starcie do europarlamentu , to wypada życzyć powodzenia.Chociaż. moim zdaniem jest też opcja taka że Pani poseł Witek przejmie ministerstwo nauki za Panią minister Zalewską, która też wybiera się do Brukseli. Cóż, idą ciekawe czasy, w tym roku nudzić się nie będziemy. Zwłaszcza jak "europejczycy" połączą siły i każda z wchodzących w ten sojusz partyjek ogłosi osobny program który mniej-więcej będzie taki : aby było tak jak było trza przewrócić rządy PIS... kłaniam się dj
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.