Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
allatonce.pl - sklep internetowy

(FILM) Elżbieta Witek: Potrafimy wydawać publiczne pieniądze

Prawo i Sprawiedliwość podczas sobotniej konwencji podsumowało dotychczasowe działania. Partia rządząca zapowiedziała także kolejne reformy. Plany gabinetu Mateusza Morawieckiego streściła poseł Elżbieta Witek.

- Nie patrzymy czy ktoś jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości czy nie, kto ile ma dzieci. To nie jest rozdawnictwo pieniędzy, tylko inwestycja w rodzinę - mówiła poseł Elżbieta Witek. - To co odczuwamy w Jaworze i powiecie jaworskim to brak połączeń między miejscowościami gminnymi a miastem. Chcemy odtworzyć sieć połączeń. Samorządowcy będą zgłaszać się z wnioskami, wskazując, które połączenia są najbardziej potrzebne. One będą tworzone już od kwietnia tego roku. Po to, by przywrócić normalność. To cywilizacyjny kroczek do przodu. Nasz program jest adresowany do wszystkich, jest policzony - dodawała.

Elżbieta Witek podkreślała, iż rząd ma kolejne plany, ale potrzebuje więcej czasu na ich realizację. Politycy PiS regularnie spotykają się z Polakami i z pełną determinacją realizują swój program.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.