Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Vision Optyk Jawor
Koparka Jawor - roboty budowlane

Rusza charytatywna ekspedycja dla Amelki chorującej na SMA

Ekspedycja Charytatywna rusza po raz kolejny z pomocą, tym razem w trasę dla Amelki ze Strzegomia. Dzielne ekipy przejadą ponad 3 tys. km, żeby nagłośnić zbiórkę dla dzielnej dziewczynki chorującej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

© Materia??y prasowe / siepomaga.pl

7 granic i 4 najbardziej skrajne punkty na północy, południu, wschodzie i zachodzie!

Ekspedycja wystartuje 21 sierpnia. Każdy pojazd może dołączyć i uczestniczyć w ekspedycji wspierając akcję. Trasa przebiegnie wzdłuż granic Polski z Litwą, Ukrainą, Rosją, Czechami, Słowacją, Niemcami oraz Białorusią.

"Cel? Sprawić, żeby nie istniała ani jedna osoba w tych wszystkich rejonach Polski i dookoła Polski, która by nie wiedziała o walce Amelki przeciw SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni!" - czytamy w opisie zbiórki. "Zapraszamy firmy, które chciałyby dołączyć do akcji: za wsparcie finansowe na skarbonkę Amelki, my gwarantujemy, że Wasze logo przejedzie ponad 3000 km w widocznym miejscu na autach biorących udział w akcji! Kontakt dla firm i zespołów, które chciałyby uczestniczyć w ekspedycji: 505 44 66 68".

Wciąż brakuje 6 milionów złotych by osiągnąć cel zbiórki.

https://www.siepomaga.pl/amelka-sma

https://www.siepomaga.pl/ekspedycjadlaamelki

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.