Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Piknik charytatywny Wakacje z Amelką już w niedzielę

1 sierpnia w Jaworze nad zalewem Jawornik odbędzie się piknik charytatywny dla Amelki. Na uczestników Wakacji z Amelką czeka wiele atrakcji, m.in. smaczne jedzenie, zabawy dla dzieci czy muzyka w wykonaniu Kamila Zięby.

© Materiały prasowe

Najmłodszych gości zabawiać będą animatorzy, pojawi się też humorzasty klaun, będzie dmuchany zamek, malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki.

Dla tych, którzy lubią posłuchać dobrej muzyki, zagra Kamil Zięba. Nie zabraknie smacznego jedzenia - będzie m.in. grillowane mięsko, tortilla z kurczakiem i warzywami, chrupiące tosty, słodkie ciasta oraz desery lodowe i mrożona kawa.

W trakcie imprezy będą również zabawy cegiełkowe i licytacje, w których do zgarnięcia będzie między innymi sprzęt AGD.

Piknik odbędzie się w niedzielę w godz. 13:00 - 19:00 na terenie OW Jawornik w Jaworze.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.