Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Vision Optyk Jawor
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koronawirus: w powiecie jaworskim od miesiąca bez nowych przypadków

Ostatni przypadek koronawirusa w powiecie jaworskim wykryto 4 lipca. Od tamtej pory nie zdiagnozowano nowych zachorowań na Covid-19 w regionie jaworskim - wynika z rządowych raportów dot. pandemii.

© Materia??y prasowe / PAP

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 2 957 osób, z których 102 zmarły. Obecnie na kwarantannie przebywa 61 osób.

W powiecie jaworskim wykonano dotąd 37 tys. 156 szczepień przeciw COVID-19 – podano w środę na rządowych stronach. W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca, a także jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest 16 tys. 758 osób.

W powiecie jaworskim wolnych jest 639 terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w ciągu następnych 30 dni. Tylko na następne 7 dni wolnych jest 113  terminów.

Poziom zaszczepienia mieszkańców w gminach powiatu jaworskiego:

Gmina Procent mieszkańców w pełni zaszczepionych Liczba mieszkańców w pełni zaszczepionych
Jawor 44,7% 10 041
Bolków 40,1% 4 144
Męcinka 39,9% 2 001
Mściwojów 40,6% 1 638
Paszowice 39,3% 1 590
Wądroże Wielkie 41,0% 1 595

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.