Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Policja: sprzedawał „lewe” papierosy prosto z auta

3600 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy przejęli bolkowscy policjanci. 53-letni właściciel „lewego” towaru sprzedawał papierosy prosto z auta na targowisku miejskim w Bolkowie - informuje KPP Jawor.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bolkowie zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej otrzymali informację, że na parkingu niestrzeżonym przy targowisku miejskim w Bolkowie może dochodzić do nielegalnego handlu tytoniem bez akcyzy.

"Kryminalni pojechali na miejsce, aby sprawdzić, czy uzyskana informacja faktycznie polega na prawdzie. Na parkingu mundurowi zauważyli samochód osobowy m-ki Seat" - informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska oficer prasowy KPP w Jaworze. "Podczas przeszukania tego pojazdu ujawnili 18 kartonów, w których znajdowało się łącznie 180 paczek paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. W ręce kryminalnych „wpadło” łącznie 3600 sztuk „lewych” papierosów" - dodaje policjantka.

53-letni mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce usłyszy zarzuty z art. 65 kodeksu karno-skarbowego. O dalszym losie mieszkańca Jeleniej Góry zdecyduje teraz kamiennogórski sąd. Wstępne straty powstałe na szkodę Skarbu Państwa oszacowano na kwotę 4396 złotych.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.