Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Nowe przypadki koronawirusa w Bolkowie; w powiecie jaworskim 20 potwierdzonych przypadków

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 2 osób w powiecie jaworskim – podało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Są to przypadki, które odnotowano w gminie Bolków.

© Materiały prasowe / PAP

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Bolków - 8 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Jawor - 3 przypadki
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Mściwojów - 2 przypadki
  • Paszowice - 1 przypadek, 1 osoba wyzdrowiała
  • Wądroże Wielkie - 1 przypadek
  • + 3 nowe przypadki z piątku, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane do żadnej gminy

Dotychczas – według stanu na sobotni wieczór – w powiecie jaworskim zanotowano 20 przypadków zakażenia koronawirusem i 1 zgon z jego powodu. Wyzdrowiało 4 chorych.

 

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.