Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

MZ: 6 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim; ponad 150 osób na kwarantannie

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6 osób z powiatu jaworskiego – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 58 testów. Kwarantanną objętych jest 157 osób.

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 3 063 osób, z których 105 zmarło. Wykonano 41 659 szczepień. W pełni zaszczepiono 18 299 osób.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.