Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 3 nowe zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarła 1 osoba

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / Powiat Jaworski

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu jaworskiego – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 44 testy. Kwarantanną objętych jest 97 osób.

Z powodu COVID-19 zmarła kolejna 1 osoba z powiatu jaworskiego. To 3 zgon w tym miesiącu, a od początku epidemii to 105 zgonów.

Do tej pory w powiecie jaworskim zdiagnozowano 3 038 przypadków zakażenia koronawirusem.

Wykonano 41 332 szczepienia. W pełni zaszczepiono 18 250 osób.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.