Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FILM) Burmistrz Bolkowa dołączył do drużyny przeciwko koronawirusowi

Dziękuję Aneta Kucharzyk za nominację! Idąc za ciosem zapraszam kolejnych graczy do podjęcia wyzwania - napisał burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab w odpowiedzi na zaproszenie od starosty Powiatu Jaworskiego do wsparcia Fundacji Siepomaga.

© Facebook

Akcja️ #powołajzawodnika ️wspiera polską służbę zdrowia podczas walki z epidemią koronawirusa za pośrednictwem zbiórki prowadzonej przez Fundację Siepomaga, której celem jest doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.

W środę starosta Powiatu Jaworskiego do symbolicznej drużyny grającej przeciwko koronawirusowi powołała m.in. burmistrza Bolkowa Grzegorza Kucaba.

Toczymy walkę z nierównym przeciwnikiem, z niewidzialnym przeciwnikiem, dlatego cały powiat musi grać teraz w jednej drużynie. Koronawirusie nie damy się – mówiła Aneta Kucharzyk.

Burmistrz Bolkowa przyjął nominację i piłkę przekazał dalej. Zobacz kogo powołał Grzegorz Kucab.

#powołajzawodnika

Dziękuję Aneta Kucharzyk- Starosta Powiatu Jaworskiego za nominację! 👍 🔵 Akcja️ ⚽ #powołajzawodnika ️⚽ wspiera polską służbę zdrowia podczas walki z epidemią #koronawirusa #CoviD19 za pośrednictwem serwisu Siepomaga.pl, jej celem jest doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. 🔵 „Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy #MOC!” 🔵 Idąc za ciosem zapraszam kolejnych graczy do podjęcia wyzwania ❗ 1️⃣ Wójt Gmina Marciszów - Wiesław Cepielik ️⚽ 2️⃣ Burmistrz Wojcieszow.info - Sławomir Maciejczyk ️⚽ 3️⃣ Wójt Mysłakowice - Michał Orman ️⚽ 4️⃣ Paweł Kisowski - Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa - Urząd Miejski w Świerzawie ️⚽ 💸💵💴💶💷💰💳💲 💻 https://www.siepomaga.pl/koronawirus 💻 https://www.siepomaga.pl/gminabolkow #Bolków #GminaBolków #BurmistrzGrzegorzKucab #challenge #wyzwanie #pomagajmy #siepomaga #walkazwirusem #zostańwdomu

Opublikowany przez Burmistrza Bolkowę Grzegorza Kucaba Czwartek, 2 kwietnia 2020

Pomysłodawcą akcji wspierającej Fundację Siepomaga w zbiórce na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt jest Paweł Dziakowicz, trener i koordynator Gminnej Akademii Piłkarskiej w Męcince.

Zbiórka dostępna jest na stronie https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.