Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bera: nowy przypadek osoby zarażonej wirusem Covid-19

Burmistrz Jawora Emilian Bera poinformował w czwartek, że w Jaworze potwierdzono obecność koronawirusa u kolejnej osoby.

© Materiały prasowe / PAP

Emilian Bera napisał w czwartek na Facebooku, że w Jaworze "służby sanitarno-epidemiologiczne odnotowały nowy przypadek osoby zarażonej wirusem Covid-19".

Według informacji podanych przez burmistrza, jest to "osoba w wieku ok. 30 roku życia", która "przebywa w izolacji na kwarantannie". Bera dodał, że obecnie na terenie miasta zakażone koronawirusem są trzy osoby.

W powiecie jaworskim zdiagnozowano do tej pory 27 przypadków zakażeń COVID-19. Wyzdrowiało 21 osób, a 2 zmarły.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.