Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Zawody motoszybowców F5J w termice już w ten weekend

Coś dla miłośników modeli latających. W sobotę i niedzielę w Jaworze odbędą się krajowe zawody motoszybowców F5J do lotów w termice. Ich rozpiętość skrzydeł sięga nawet 4-metrów! Przyjdź, zobacz, podziwiaj.

© Materia??y prasowe / Schronisko M??odzie??owe w Jaworze

Do Jawora przyjadą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Rywalizacja polega na wypuszczeniu motoszybowca w powietrze, utrzymanie jego pozycji nad ziemią za pomocą specjalnych okrążeń wznoszących oraz dokładnie w momencie upłynięcia 10 minuty lotu, wylądowanie we wskazanym przez sędziów miejscu.

Wydarzenie zorganizowane zostanie na polanie w Starym Jaworze (mapa poniżej). Pokazy lotów i zawody odbędą się w sobotę od godz. 10:30 do 18:00 oraz w niedzielę od godz. 9:00 do 14:00.

Partnerem wydarzenia jest Schronisko Młodzieżowe w Jaworze, które będzie gościć w swoim obiekcie noclegowym uczestników turnieju.

Cieszę się, że Schronisko Młodzieżowe w Jaworze jest partnerem tego wydarzenia, gdyż gościć będziemy na ziemi jaworskiej wielu znakomitych pilotów w tej sportowej dyscyplinie – dodaje Krzysztof Kowalczyk, dyrektor obiektu.

Impreza będzie również wstępem do zawodów planowanych w tym miejscu w przyszłym roku, ale dla zawodników z całej Europy.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.