Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Wzorek ponownie na podium Mistrzostw Polski

Kolejnym, dużym sukcesem na swoim koncie poszczycić się może młoda zawodniczka taekwon-do z Jawora – Amelia Wzorek, która ponownie stanęła na podium najważniejszej imprezy w Polsce.

© Materiały prasowe / SAT Jawor

W miniony weekend w Głubczycach odbyły się XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w taekwon-do. Sportową Akademię Taekwon-do reprezentowało dwoje zawodników: wspomniana Wzorek oraz złotoryjanin Jakub Serok.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się jaworzanka. W swoim seniorskim debiucie zajęła 2 miejsce w konkurencji testów siły, w której startowały 24 zawodniczki. Apetyt na złoto był spory, jednak po dwóch dogrywkach ostatecznie zakończyła konkurencję na 2 miejscu zdobywając tytuł V-ce Mistrzyni Polski Seniorek.

Oboje zawodników SAT rywalizowało w konkurencji walk: Wzorek -68 kg, Serok w jednej z najbardziej prestiżowych -70 kg. Po kilku walkach oboje doszli do pojedynków o medale, jednak tym razem musieli uznać wyższość rywali i zakończyli rywalizację na 5 miejscu.

Przypomnijmy, że Amelia Wzorek w kończącym się sezonie wywalczyła w sumie 5 medali mistrzostw Polski – juniorów, młodzieżowców i seniorów, co jest największym osiągnięciem podopiecznej Gabrieli i Karola Forgiel.

Start w Głubczycach był ostatnim dla zawodników Sportowej Akademii Taekwon-do przed przerwą wakacyjną. Wszystkie starty w sezonie były możliwe dzięki wsparciu finansowemu Gminy Jawor oraz Gminy Miejskiej Złotoryja.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.