Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Indyjska kawa ziarnista HATHI

Wykonano ponad 28,6 tys. szczepień przeciw COVID-19, w pełni zaszczepionych 10,1 tys. osób

W powiecie jaworskim wykonano dotąd 28 tys. 639 szczepień przeciw COVID-19 – podano we wtorek na rządowych stronach.

© Materia??y prasowe / Telewizja Jawor

W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca, a także jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest 10 tys. 185 osób.

W powiecie jaworskim wolne są 5 373 terminy na szczepienie przeciw COVID-19 w ciągu następnych 30 dni. Tylko na następne 7 dni wolne są 2 164 terminy.

We wtorek w powiecie jaworskim nie odnotowano nowych zakażeń.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.