Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Wybory 2024. Baczmański, Kucab i Pustuła już oficjalnie w wyścigu o fotel burmistrza Bolkowa

Paweł Baczmański, Grzegorz Kucab oraz Mirosław Pustuła oficjalnie zadeklarowali start w wyborach na stanowisko burmistrza Bolkowa.

© bolkow24h.pl

Do dzisiaj trwa rejestracja komitetów wyborczych przed kwietniowymi wyborami samorządowymi. Z gminy Bolków zarejestrowanych zostało do tej pory siedem lokalnych komitetów wyborczych.

Oficjalnie start w wyborach burmistrza Bolkowa zadeklarowało trzech kandydatów: Paweł Baczmański, Grzegorz Kucab oraz Mirosław Pustuła.

 

Paweł Baczmański

"Jestem skromnym człowiekem, z otwartmi drzwiami dla was wszystkich" - powiedział Paweł Baczmański, który już od ponad 20 lat związany jest zawodowo z Państwową Strażą Pożarną. W krótkim materiale wideo dodał, że chciałby, aby jego plan działania był żywy, współtworzony przez mieszkańców i by się zmieniał wraz z potrzebami. "Funkcję burmistrza potraktuję jako służbę" - dodał Paweł Baczmański.

 

Grzegorz Kucab

"Wierzę i głeboko liczę na to, że będę mógł dokończyć sprawy rozpoczęte i inwestycje, które są do dokończenia w najblizszym czasie" - powiedział obecny burmistrz Bolkowa, Grzegorz Kucab. "Niebawem przedstawię państwu swój plan działania wraz z zespołem ludzi, którzy będą mi w tym pomagać" - dodał.

 

Mirosław Pustuła

"Uważam, że mieszkańcy naszej gminy zasługują na dobrego, uczciwego i pracowitego gospodarza" - powiedział Mirosław Pustuła. "Piastując przez kilkanaście lat funkcję sołtysa Wolbromka i pięć kadencji radnego, udowodniłem że potrafię rozmawiać, współpracować i tworzyć wspólnie z wami wiele przedsięwzięć" - dodał.

Zobacz film

 

Zarejestrowane dotąd lokalne komitety z gminy Bolków

  • „KWW Jerzego Łęgosza” (pełnomocnik wyborczy – Zbigniew Gawron; siedziba – Bolków; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW Bogusław Krukowski” (pełnomocnik wyborczy – Ewa Krukowska; siedziba – Bolków; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW Mirosława Pustuły” (pełnomocnik wyborczy – Krzysztof Majtczak; siedziba – Wolbromek; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW Agnieszki Szemberskiej” (pełnomocnik wyborczy – Joanna Brzeżańska; siedziba – Świny; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW Pawła Baczmańskiego” (pełnomocnik wyborczy – Patrycja Celińska; siedziba – Bolków; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW My” (pełnomocnik wyborczy – Roksana Stanek; siedziba – Wierzchosławice; obszar działania – gm. Bolków),
  • „KWW Grzegorza Kucaba” (pełnomocnik wyborczy – Justyna Kucab; siedziba – Wolbromek; obszar działania – gm. Bolków).

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.