Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Uczniowie ZSiP w Bolkowie w kwarantannie; byli na praktykach na Cyprze i w Portugalii

Na początku marca uczniowie Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie wyjechali na praktyki do Cypru i Portugalii. W związku z pandemią koronawirusa zarządzono ich wcześniejszy powrót. Wczoraj wróciła jedna grupa, druga planowo wróci dzisiaj.

Zdjęcie ilustracyjne © materiał prasowy / PCKZiU

W związku z zaniepokojeniem mieszkańców naszej gminy powrotem z Cypru i Portugalii uczniów Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie udostępniam zarządzenie Starosty Jaworskiego; proszę Państwa o zachowanie spokoju - pisze burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab w mediach społecznościowych udostępniając wspomniane zarządzenie.

Jedna grupa uczniów do Bolkowa wróciła w poniedziałek, druga powrót ma zaplanowany na wtorek.

Wszyscy zostali objęci kwarantanną i będą przebywać w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie – dodaje burmistrz.

Zgodnie z zarządzeniem starosty jaworskiego dyrektor szkoły pani Beata Zalewska została wyznaczona na kierownika miejsca do prowadzenia kwarantanny. Nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa sanitarnego czuwa Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

W miejscu odbywania kwarantanny został wyznaczony stały posterunek Policji.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Danuta
Danuta18 marca 2020 o 13:55
To nie wiedzieli ze jest sytuacja kryzysowa przed podróżą?Kto na to zezwolił?Co Wy w tym powiecie robicie?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.