Logo Bolkow24h.pl
Reklama

To już pewne – duży inwestor motoryzacyjny w DSAG S3 Jawor-Męcinka!

Dzisiaj informację tą ogłosiła Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki.

© Materia??y prasowe

"Wiele pracy już za nami, ale jeszcze więcej przed nami. Co inwestycja oznacza dla naszych Mieszkańców? Zapraszam do obejrzenia materiału filmowego" - Mirosław Brzozowski Wójt Gminy Męcinka.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.