Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Resort zdrowia: 12 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 12 osób z powiatu jaworskiego. To największy dobowy przyrost zakażeń od ponad miesiąca.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 12 osób z powiatu jaworskiego – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 51 testów. Kwarantanną objętych jest 65 osób.

Do tej pory w powiecie jaworskim, od czasu wykrycia pierwszego przypadku w kwietniu 2020 r., zdiagnozowano 1 565 przypadków zakażenia koronawirusem, a 65 chorych zmarło.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.