Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

W poniedziałek internetowe spotkanie policjanta z seniorami

Komenda Powiatowa Policji w Jaworze, jako jedna z 26 jednostek województwa dolnośląskiego, będzie realizowała pilotażowy program szkoleń na żywo w sieci, który jest skierowany dla seniorów. Pierwsze spotkanie w poniedziałek.

© Materiały prasowe / PAP

Internetowe spotkanie z seniorami odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 1 marca od godz. 9.00 do 9.30 pod hasłem „Senior online”. Poprowadzi je funkcjonariusz z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Jaworze st.asp. Grzegorz Januszek.

"Celem koncepcji jest zapoznawanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegania przestępstwom takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie świadomości na temat własnego bezpieczeństwa" - informuje jaworska Policja.

Uczestnicy spotkania uzyskają również informacje nt. zdarzeń, do jakich doszło z udziałem seniorów na terenie Bolkowa i powiatu jaworskiego. Będą mogli również "zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant" - dodaje KPP Jawor.

Link do spotkania: https://youtu.be/qYnG9SehiHs

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.