Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Policja: możliwe utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników

We wtorek kierowcy oraz mieszkańcy powiatu jaworskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w związku z zaplanowanym protestem rolników - informuje Komenda Powiatowa Policji w Jaworze.

© Materiały prasowe / PAP / Maciej Kulczyński

KPP w Jaworze informuje, że we wtorek 20 lutego br. "odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść utrudnienia na drogach powiatu jaworskiego".

Policja zwraca również uwagę, że czas dojazdu do celu może być dłuższy niż zwykle i zachęca do znalezienia drogi alternatywnej.

"Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 9.00. Rolnicy protestować będą na łączniku pomiędzy rondami przy miejscowości Sady Dolne. Zgromadzenie zakończy się o godzinie 20:00" - podała KPP w Jaworze.

Nad bezpieczeństwem i porządkiem protestu będą czuwali jaworscy policjanci.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.