Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Pierwszy śmiertelny przypadek koronawirusa w Jaworze

W czwartek odnotowano pierwszy śmiertelny przypadek koronawirusa w Jaworze i w sumie czwarty w powiecie jaworskim - wynika z najnowszych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworze.

© Materiały prasowe / 16. Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej

W czwartek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 3 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim. Aktualnie zakażonych jest 167 osób.

Niestety zmarła pierwsza osoba z Jawora, u której potwierdzono Covid-19. To łącznie czwarty śmiertelny przypadek w powiecie jaworskim.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 64 osoby zakażone, 31 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła
  • Gmina Bolków - 43 osoby zakażone, 10 osób wyzdrowiało, 2 osoby zmarły
  • Gmina Paszowice - 9 osób zakażonych, 2 osoby wyzdrowiały
  • Gmina Wądroże Wielkie - 28 osób zakażonych, 5 osób wyzdrowiało
  • Gmina Męcinka - 12 osób zakażonych, 12 osób wyzdrowiało
  • Gmina Mściwojów - 11 osób zakażonych, 5 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 236 osób, 65 z nich wyzdrowiało, a 4 zmarły. Kwarantanną objęto 528 osób, a nadzorem epidemiologicznym 374.

Wykonano 1207 testów.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.