Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

JCM przygotowuje 10 wyizolowanych miejsc do leczenia pacjentów zakażonych koronawirusem

Szpital JCM aktualnie przygotowuje wyizolowanych 10 miejsc do leczenia pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2 - poinformowało Starostwo Powiatowe po wtorkowym posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

© Materiały prasowe / Powiat Jaworski

We wtorek pod kierownictwem starosty powiatu jaworskiego Anety Kucharzyk odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. "W posiedzeniu udział wzięli włodarze gmin naszego powiatu, przedstawiciele służb mundurowych, sanepidu, Jaworskiego Centrum Medycznego i pracownicy starostwa powiatowego" - wskazuje Starostwo Powiatowe w Jaworze.

"Podczas spotkania przedstawiona została aktualna sytuacja epidemiczna w powiecie, stan bezpieczeństwa publicznego i aktualne działania podejmowane w celu zapewnienia odpowiednich warunków do diagnozy i leczenia pacjentów zakażonych koronawirusem w Jaworskim Centrum Medycznym" - czytamy w komunikacie urzędu.

Jak wskazano, "szpital Jaworskiego Centrum Medycznego aktualnie przygotowuje wyizolowanych 10 miejsc do leczenia pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2".

W komunikacie Starostwo Powiatowe dodało, że "jaworska policja ponownie apeluje do mieszkańców powiatu o przestrzeganie zasad rygorów higienicznych, w tym o noszenie maseczek i zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego".

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.